Pridaj sa k nám do rodiny foodpanda kuriérov
foodpanda kuriéri
Ako prebieha nábor kuriérov?

Uchádzač sa zaregistruje na webovej stránke kurier.foodpanda.sk a vyplní potrebné informácie v prihláške. Do 2 pracovných dní kontaktuje uchádzača personalista, ktorý uchádzačovi odošle všetky potrebné informácie pre prácu kuriéra u nás. Uchádzač na svoju emailovú adresu obdrží manuál pre kuriérov a školiace prezentácie s finančným ohodnotením. V manuáli sa takisto uchádzač dozvie, aké dokumenty sú potrebné k nástupu. Pokiaľ uchádzač už má všetky potrebné dokumenty, stačí ich poskytnúť personálnemu oddeleniu, ktoré následne vyhotoví zmluvu. Po podpise zmluvy kontaktuje kuriéra jeho pridelený team leader a dohovorí sa s ním na termíne zaškolenia a odovzdaniu potrebného vybavenia.

Ako dlho trvá náborový proces?

Dĺžka náboroveho procesu záleží na mnohých faktoroch. Najdôležitejším z nich je, či uchádzač o pozíciu kuriéra už má zaistené všetky potrebné dokumenty k nástupu. Pokiaľ áno, môže prejsť celým náborovým procesom zhruba do jedného týždňa. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás obracaj na adrese [email protected]

Podpísal/a som zmluvu, kedy môžem začať jazdiť?

Po podpise zmluvy nasleduje zaškolenie kuriéra a predanie vybavenia. Tento proces trvá iba pár dní v závislosti na voľných termínoch školenia.

Prečo je treba naberať nových kuriérov?

Naša spoločnosť dynamicky rastie a vyvíja sa. Je potrebné na to flexibilne reagovať a prispôsobiť i počet partnerských kuriérov.

CHCEŠ S NAMI JAZDIŤ? ZAREGISTRUJ SA NIŽŠIE A JAZDI VO SVOJOM MESTE!

Máš záujem?

Zaregistruj sa tu!